DSC-QX30 LENS-STYLE КАМЕРА СО 30x ОПТИЧКИ ЗУМ

Ниедна снимка нема да изгледа предалеку

DSCQX30B.CE7

Lens-Style камера со Exmor R® CMOS сензор со 20,4MP, BIONZ X, 30x оптички зум/60x јасно зумирање на слика

Боја

Црна

Sony пребарувач на продавници

Побарајте продавница блиску до вас во која го има вашиот производ

Внесете локација или поштенски број или, пак, кликнете два пати на мапата за да ги погледнете достапните продавници
Пронајдете продавница
За
Прикажи
 
Специјална продавница:
Vaio experience продавница Продавница за доживување на производите DSLR продавница