Слика од Мека торба за носење
Слика од Мека торба за носење
Слика од Мека торба за носење
Слика од Мека торба за носење
Особини
  • Лесна и стилска торба за носење која го заштитува вашиот Cyber-shot фото апарат од прав, прскање со дожд, гребнатини и удари

  • Надворешни џебови со патент за практично складирање на резервна мемориска картичка или батерија

  • Во внатрешниот џеб може да чувате кредитна картичка, монети, билети итн

  • Вклучува отвор за ремен за едноставно прикачување

  • Приближна големина (мм): Ш 75 x В 125 x Д 42мм

  • Приближна тежина: 46 гр.

Компанијата Sony не само што е посветена да ви обезбеди производи, услуги и содржини кои нудат возбудливи доживувања, туку работи и кон исполнување на целта да постигне искористување на животната средина еднакво на нула преку своите деловни активности Дознајте повеќе за Sony и за животната средина

Кориснички оценки

Корисниците велат