Слика од Заштитна торба за носење
Слика од Заштитна торба за носење
Слика од Заштитна торба за носење
Особини
  • Издржлива торба за носење која го заштитува вашиот Cyber-shot фото апарат од дожд и ненамерно испуштање

  • Внатрешен џеб за мемориска картичка

  • Патент кој е отпорен на вода

  • Носете го во рака, на испорачаната лента за на рамо или прикачете ја на ременот

  • Соодветна и за одредени модели на bloggie™

  • Приближна големина (мм): Ш 88 x В 130 x Д 50мм

  • Приближна тежина: 105 гр.

Компанијата Sony не само што е посветена да ви обезбеди производи, услуги и содржини кои нудат возбудливи доживувања, туку работи и кон исполнување на целта да постигне искористување на животната средина еднакво на нула преку своите деловни активности Дознајте повеќе за Sony и за животната средина

Кориснички оценки

Корисниците велат