Изберете го вашиот модел

АКЦИОНА КАМЕРА AS20 СО WI-FI®

Идеален за екстремни спортови и ентузијасти

HDRAS20B.CEN

Цврста видео камера со Full HD, Exmor R® CMOS сензор, објектив со широк агол од 170º од ZEISS®, SteadyShot за намалување на заматувањето и Wi-Fi®.

Sony пребарувач на продавници

Побарајте продавница блиску до вас во која го има вашиот производ

Внесете локација или поштенски број или, пак, кликнете два пати на мапата за да ги погледнете достапните продавници
Пронајдете продавница
За
Прикажи
 
Специјална продавница:
Vaio experience продавница Продавница за доживување на производите DSLR продавница