Изберете го вашиот модел

ZD9| LED| 4K ULTRA HD | ВИСОК ДИНАМИЧКИ ОПСЕГ(HDR)| ПАМЕТЕН ТЕЛЕВИЗОР(ANDROID TV)

Уживајте во уникатна слика со 4K HDR квалитет и врвен контраст.

KD65ZD9BAEP

4K Ultra HD телевизор со 4K HDR процесор X1™ Extreme и Backlight Master Drive™

BЕнергетска ознака и информации за производ

Информации за производот

Потрошувачка на енергија (во режим на подготвеност)
0,50W
Резолуција на екранот (Х x В, точки)
3840x2160

Sony пребарувач на продавници

Побарајте продавница блиску до вас во која го има вашиот производ

Внесете локација или поштенски број или, пак, кликнете два пати на мапата за да ги погледнете достапните продавници
Пронајдете продавница
За
Прикажи
 
Специјална продавница:
Vaio experience продавница Продавница за доживување на производите DSLR продавница