Изберете го вашиот модел

108 CM/43" MOTIONFLOW XR 200 HZ (СТАНДАРДНО 50 HZ) ЗНАК ЗА НАСОКА ВО ЦРНА МАТ БОЈА

Уживајте во филмови и содржини од YouTube со кристално чиста слика

KD43XF7000BAEP

4K HDR-телевизор со 4K X-Reality™ PRO, ClearAudio+ и пристап до YouTube™ со едно копче

AЕнергетска ознака и информации за производ

Информации за производот

Потрошувачка на енергија (во режим на подготвеност)
0,50W
Резолуција на екранот (Х x В, точки)
3840x2160

Боја

Црна

Sony пребарувач на продавници

Побарајте продавница блиску до вас во која го има вашиот производ

Внесете локација или поштенски број или, пак, кликнете два пати на мапата за да ги погледнете достапните продавници
Пронајдете продавница
За
Прикажи
 
Специјална продавница:
Vaio experience продавница Продавница за доживување на производите DSLR продавница