Изберете го вашиот модел

XE93| LED| 4K ULTRA HD | ВИСОК ДИНАМИЧКИ ОПСЕГ(HDR)| ПАМЕТЕН ТЕЛЕВИЗОР(ANDROID TV)

Уживајте во неверојатни 4K HDR слики со неверојатна реалистичност благодарение на Slim Backlight Drive+ и 4K HDR Processor X1™ Extreme.

KD55XE9305BAEP

4K HDR телевизор со Slim Backlight Drive+, 4K HDR Processor X1™ Extreme и TRILUMINOS™ екран.

BЕнергетска ознака и информации за производ

Информации за производот

Потрошувачка на енергија (во режим на подготвеност)
0,50W
Резолуција на екранот (Х x В, точки)
3840x2160

Sony пребарувач на продавници

Побарајте продавница блиску до вас во која го има вашиот производ

Внесете локација или поштенски број или, пак, кликнете два пати на мапата за да ги погледнете достапните продавници
Пронајдете продавница
За
Прикажи
 
Специјална продавница:
Vaio experience продавница Продавница за доживување на производите DSLR продавница