Изберете го вашиот модел

XE90| LED| 4K ULTRA HD | ВИСОК ДИНАМИЧКИ ОПСЕГ(HDR)| ПАМЕТЕН ТЕЛЕВИЗОР(ANDROID TV)

Уживајте во брилијантните 4K HDR слики полни со контраст, детали и јасност, сето тоа во прекрасен и елегантен дизајн.

KD49XE9005BAEP

Извонредно тенок 4K HDR телевизор со 4K HDR Processor X1™, X-tended Dynamic Range™ PRO и TRILUMINOS™ екран.

BЕнергетска ознака и информации за производ

Информации за производот

Потрошувачка на енергија (во режим на подготвеност)
0,50W
Резолуција на екранот (Х x В, точки)
3840x2160

Sony пребарувач на продавници

Побарајте продавница блиску до вас во која го има вашиот производ

Внесете локација или поштенски број или, пак, кликнете два пати на мапата за да ги погледнете достапните продавници
Пронајдете продавница
За
Прикажи
 
Специјална продавница:
Vaio experience продавница Продавница за доживување на производите DSLR продавница