Изберете го вашиот модел

W75C | LED | FULL HD | ПАМЕТЕН ТЕЛЕВИЗОР (ANDROID TV)

Уживајте во Full HD и едноставен пристап до целата ваша забава

KDL43W756CSAEP

Full HD Android TV со X-Reality PRO и многубројни опции за поврзување.

A+Енергетска ознака и информации за производ

Информации за производот

Потрошувачка на енергија (во режим на подготвеност)
0,50W
Резолуција на екранот (Х x В, точки)
ДА

Боја

Сребрена

Sony пребарувач на продавници

Побарајте продавница блиску до вас во која го има вашиот производ

Внесете локација или поштенски број или, пак, кликнете два пати на мапата за да ги погледнете достапните продавници
Пронајдете продавница
За
Прикажи
 
Специјална продавница:
Vaio experience продавница Продавница за доживување на производите DSLR продавница