WE61 | LED | HD READY | ВИСОК ДИНАМИЧКИ ОПСЕГ (HDR) | ПАМЕТЕН ТЕЛЕВИЗОР

Уживајте во одличната забава со слики со квалитет сличен на Full HD и бас звук засилен од моќниот вграден сабвуфер.

KDL32WE610BAEP

Тенок телевизор со X-Reality™ PRO, копче за YouTube™ и вграден сабвуфер.

AЕнергетска ознака и информации за производ

Информации за производот

Потрошувачка на енергија (во режим на подготвеност)
0,50W
Резолуција на екранот (Х x В, точки)
1366x768

Sony пребарувач на продавници

Побарајте продавница блиску до вас во која го има вашиот производ

Внесете локација или поштенски број или, пак, кликнете два пати на мапата за да ги погледнете достапните продавници
Пронајдете продавница
За
Прикажи
 
Специјална продавница:
Vaio experience продавница Продавница за доживување на производите DSLR продавница