Лето за паметење

Од извонредни фотоапарати за снимање моменти под сонцето до уживање во најдобрата забава за оваа сезона со нашите телевизори, слушалки и звучници, уживајте во летните авантури со овие понуди од Sony.

За вашите летни авантури

Без разлика дали истражувате антички градови или нуркате во море, овековечете ги летните авантури со нашата палета на фотоапарати.

За организаторите на забави

Од подготвување скара во дворот до атмосфера како на фестивал со сите ваши пријатели - нашиот пренослив звучник ќе ви помогне да си поминете незаборавно ова лето.

За сериозни спортисти

Трчајте на сонце, пливајте во базен, возете велосипед до самрак… Без разлика што спортувате, нашата палета на издржлива техника ќе ве мотивира да бидете најдобри.

Летна забава 

Чувствувајте се одлично ова лето бидејќи го заслужувате најдоброто што може да ви го понуди летната забава и многу повеќе од тоа.