Слика од Мека торба за носење
Особини
  • Ставете сè што ви е потребно за снимање во текот на денотСо капацитетот од 200мм (ш) x 140мм (в) x 100мм (д), вие ќе имате доволно простор за комплетот на вашиот фото апаратот и за личните предмети

  • Идеална за сместување на фото апарати и објективиИзработена за сместување на фото апарат со објектив со E-приклучок со стандардна големина, плус простор за уште еден телефото објектив со E-приклучок или друга опрема

  • Одделно чување на галантеријата или личните предметиВнатрешниот мрежест џеб и страничните џебови ви овозможуваат лесно сместување на капачиња за објектив, мемориски картички, телефони, клучеви и други мали предмети

  • Креирајте сопствен распоред за складирањеОрганизирајте и складирајте ја вашата опрема токму онака како што сакате со помош на флексибилниот најлонски систем на прегради кој нуди безбедно прицврстување со Velcro ленти

  • Дизајнирана за фото апаратите и камерите од SonyКомпатибилна со сите компактни фото апарати (NEX), објективи и галантерија, Handycam® видео камери и Cyber-shot™ фото апарати од серијата H

  • Стилска и практичнаТорбичката за носење се одликува со интелигентен и професионален изглед и има рачка за носење и лента за на рамо за поголема удобност и практичност

Компанијата Sony не само што е посветена да ви обезбеди производи, услуги и содржини кои нудат возбудливи доживувања, туку работи и кон исполнување на целта да постигне искористување на животната средина еднакво на нула преку своите деловни активности Дознајте повеќе за Sony и за животната средина