Слика од Безжични слушалки за во уво WI-C300
Слика од Безжични слушалки за во уво WI-C300
Слика од Безжични слушалки за во уво WI-C300
Слика од Безжични слушалки за во уво WI-C300

Спецификации и функции

Уживајте во висококвалитетен звук од безжични слушалки.
  • Лесно поврзување преку BLUETOOTH® со NFC со еден допир

  • Траење на батеријата до 8 часа

  • Неодимиумски звучници од 9мм за динамички звук

  • Удобен стил на носење зад вратот

  • Компатибилност со паметни телефони и повици без користење на рацете

Звучник
9мм
S-Master HX
Не
DSEE HX
Не
Фреквентен одзив(комуникација преку Bluetooth®)
20 Hz - 20.000 Hz (семплирање со 44,1 kHz)
Пасивно функционирање
Не
NFC
Да

Што има во пакетот

Микро USB кабел, Ушни влошки (S/M/L)

Компанијата Sony не само што е посветена да ви обезбеди производи, услуги и содржини кои нудат возбудливи доживувања, туку работи и кон исполнување на целта да постигне искористување на животната средина еднакво на нула преку своите деловни активности Дознајте повеќе за Sony и за животната средина

Кориснички оценки

Корисниците велат