Слика од Слушалки за во уво MDR-XB50AP со EXTRA BASS™
Слика од Слушалки за во уво MDR-XB50AP со EXTRA BASS™
Слика од Слушалки за во уво MDR-XB50AP со EXTRA BASS™
Слика од Слушалки за во уво MDR-XB50AP со EXTRA BASS™

Спецификации

  • Далечински управувач и микрофон на кабелот, компатибилни со паметни телефони

  • X-Bass за звук како во ноќните клубови

  • Мала тежина за неверојатна преносливост на музика

  • Избор на бои кои ќе одговараат на вашиот стил

  • Неодимиумски звучници од 12 мм за моќен и балансиран звук

ЗВУЧНИК
12 мм ВО ВИД НА КУПОЛА (CCAW)
ФРЕКВЕНТЕН ОДЗИВ
4-24.000 Hz
Капацитет
100 mW
ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ
1,2 м
Компанијата Sony не само што е посветена да ви обезбеди производи, услуги и содржини кои нудат возбудливи доживувања, туку работи и кон исполнување на целта да постигне искористување на животната средина еднакво на нула преку своите деловни активности Дознајте повеќе за Sony и за животната средина