RX10 III СО ОБЈЕКТИВ ЗА ЗУМИРАЊЕ ОД 24-600 ММ СО ГОЛЕМА РЕШЕТКА ОД F2,4-4

RX10 III со објектив со голем опсег на зумирање и голема решетка

DSCRX10M3.CE3

Фотоапаратот RX10 III со Vario-Sonnar T* објектив за зумирање од 24-600 мм со F2,4-F4,0 од ZEISS® овозможува снимање на неверојатно остри фотографии и видеоснимки со јасни и извонредни детали, дури и при снимање во 4K или при снимање со неверојатно забавени движења.

Боја

Црна

Sony пребарувач на продавници

Побарајте продавница блиску до вас во која го има вашиот производ

Внесете локација или поштенски број или, пак, кликнете два пати на мапата за да ги погледнете достапните продавници
Пронајдете продавница
За
Прикажи
 
Специјална продавница:
Vaio experience продавница Продавница за доживување на производите DSLR продавница