Изберете го вашиот модел

НАПРЕДЕН ФОТО АПАРАТ СО СЕНЗОР ОД ТИП 1.0 RX100 III

Врвен фото апарат со вграден EVF и осветлен и разновиден објектив.

DSCRX100M3.CE3

Врвен компактен дигитален фото апарат од Sony со Exmor R® CMOS сензор од тип 1.0 и 20,1MP (приближно); Vario-Sonnar® T* објектив од 24-70мм со F1,8-2,8 од ZEISS®; вграден електронски визир (EVF).

Боја

Црна

Sony пребарувач на продавници

Побарајте продавница блиску до вас во која го има вашиот производ

Внесете локација или поштенски број или, пак, кликнете два пати на мапата за да ги погледнете достапните продавници
Пронајдете продавница
За
Прикажи
 
Специјална продавница:
Vaio experience продавница Продавница за доживување на производите DSLR продавница