ДИГИТАЛЕН КОМПАКТЕН ФОТО АПАРАТ RX100

Напреден Cyber-shot со голем сензор и осветлен, висококвалитетен објектив

DSCRX100.CEE8

Exmor™ CMOS сензор со 20,2 милиони точки од тип 1.0, објектив со F1,8, оптички зум од 3,6x, Full HD 50p, LCD екран од 7,5см (3,0")

Боја

Црна

Sony пребарувач на продавници

Побарајте продавница блиску до вас во која го има вашиот производ

Внесете локација или поштенски број или, пак, кликнете два пати на мапата за да ги погледнете достапните продавници
Пронајдете продавница
За
Прикажи
 
Специјална продавница:
Vaio experience продавница Продавница за доживување на производите DSLR продавница