Слика од Заштитна торба за носење
Слика од Заштитна торба за носење
Слика од Заштитна торба за носење
Слика од Заштитна торба за носење
Особини
  • Максимална заштита за вашиот фото апаратТорбата нуди секојдневна заштита за вашиот фото апарат од серија W и T од гребнатини и прав, без разлика каде одите

  • Двојниот патент овозможува полесно отворањеИзвадете го вашиот фото апарат набрзина со помош на двојниот патент кој овозможува отворање на торбата за носење од различни страни.

  • Безбедно поставување со страничен запирачВашиот фото апарат нема да мрда во внатрешноста на торбата без разлика по колку нерамен терен се движите

  • Изберете една од четирите боиИзберете торба која одговара на вашиот стил - торбата за носење се испорачува во избор од црна, розова, сина или сива боја

  • Прицврстете ја торбата на вашиот ременВашата торба нема да ви испадне, само протнете го вашиот ремен низ отворот за ремен и ќе бидете подготвени

Компанијата Sony не само што е посветена да ви обезбеди производи, услуги и содржини кои нудат возбудливи доживувања, туку работи и кон исполнување на целта да постигне искористување на животната средина еднакво на нула преку своите деловни активности Дознајте повеќе за Sony и за животната средина

Кориснички оценки

Корисниците велат